pro salute - akcje charytatywne
Dodane przez justynaz dnia Grudnia 14 2020 21:48:57
W grudniu włączyliśmy się do dwóch akcji charytatywnych organizowanych przez stowarzyszenie ProSalute - przeczytaj koniecznie!!!

Images: podsumowanie 015.jpg

JEŚLI KTOŚ Z PAŃSTWA, CHCIAŁBY WSPOMÓC STOWARZYSZENIE PROSALUTE I ZAKUPIĆ WYKONANY PRZEZ NAS ŁAŃCUCH, PROSIMY O KONTAKT Z SEKRETARIATEM:)

Treść rozszerzona

Grudzień miesiącem czynienia dobra, dlatego wzięliśmy udział w akcji "Świąteczny list od przyjaciela". Uczniowie mogli własnoręcznie wykonać kartkę świąteczną i napisać życzenia dla podopiecznych stowarzyszenia ProSalute. Akcja miała na celu pokazanie, że dzieci z Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, mają przyjaciół, którzy myślą o nich i wierzą w ich wyzdrowienie. Kolejny już raz przyłączyliśmy się także do akcji "Łańcuch dobra", której celem jest wsparcie dzieci cierpiących na dystrofię mięśniową. Idea bicia rekordu to zadanie symboliczne - ma pokazać dzieciom z dystrofią, że nie są samotne w swojej chorobie, że jest ogrom ludzi o wielkich sercach, którzy są z nimi, którzy wierzą w nich, są dla nich wsparciem i którzy też podejmują trud walki, może nie z nieuleczalną chorobą, ale z dużym wyzwaniem, jakim jest stworzenie możliwie jak najdłuższego łańcucha.

W konkursie na szkolny, najdłuższy łańcuch 3 pierwsze miejsca zajęli:

1.Oliwier Michałków 3A - 161m
2.Kinga Dembińska 0A - 102m
3.Maciej Witkowski 1A -  77 m

W sumie nasz łańcuch liczy imponujące 878,5m:)

Images: podsumowanie 015.jpg

Images: podsumowanie 015.jpg

Images: IMG_0580disc3.JPG

Images: podsumowanie 015.jpg

Images: IMG_0580disc3.JPG

Images: podsumowanie 015.jpg

Images: podsumowanie 015.jpg