Szkolna Liga Lekkoatletyczna - Gimnazjada 2010/2011
Dodane przez AnnaKorczowska dnia Październik 01 2010 11:04:14

Szkolną Ligą Lekkoatletyczną  23 września 2010 Powiatowy SZS zainaugurował rok szkolny 2010/2011. Do zawodów przystąpiło 7 gimnazjów powiatu oławskiego - w sumie 181 zawodniczek i zawodników. W klasyfikacji drużynowej dziewcząt zwyciężyło Gimnazjum nr 1 w Oławie, a wśród chłopców Gimnazjum nr 2 w Jelczu-Laskowicach.

Klasyfikacja drużynowanews: dyplom111.jpg
DZIEWCZĘTA
1. GM1 Oława                           844 pkt.
2. GM3 Oława                           823 pkt.
3. PG2 Jelcz-Laskowice              752 pkt.
4. ZS Bystrzyca                      717 pkt. 
5. GM Domaniów                      682 pkt.
6. GM2 Oława                           580 pkt.
7. PG1 Jelcz-Laskowice              354 pkt.

CHŁOPCY
1. PG2 Jelcz-Laskowice              1049 pkt.
2. ZS Bystrzyca                       960 pkt.
3. GM2 Oława                            950 pkt.
4. GM3 Oława                            923 pkt.
5. GM1 Oława                            860 pkt.
6. PG1 Jelcz-Laskowice               542 pkt.
7. GM Domaniów                       133 pkt.

Klasyfikacja indywidualna uczniów naszego gimnazjum:
DZIEWCZĘTA
100 m
12. Kotwicka Anita      czas: 15,82,       55 pkt.
13. Głąb Natalia          czas: 15,90,       53 pkt.

300 m
6.   Zagrobelna Zofia  czas: 51,55,       77 pkt.
11. Żerebecka Anita   czas: 54,47,       62 pkt.
12. Draguła Ada         czas: 54,68,       61 pkt.

600 m
3. Demianiuk Justyna  czas: 2:01,        78 71 pkt.
7. Adamowicz Anna     czas: 2:10,        93 54 pkt.

4 x 100 m
1. PG2 Jelcz-Laskowice   czas: 1:00,84       Wlazło,Wortolec,Balcer,Jankowska,                  61 pkt.
2. GM3 Oława                czas: 1:01,28                                                                            58 pkt.
3. ZS Bystrzyca             czas: 1:01,39      Białek,Zagrobelna,Kotwicka,Żerebecka,            58 pkt.
4. GM1 Oława                czas: 1:02,08       Żelazowska,Karpińska,Trzebuniak,Krystyniak    53 pkt.
5. GM Domaniów            czas: 1:03,34                                                                           47 pkt.
6. PG1 Jelcz-Laskowice   czas: 1:03,61                                                                           45 pkt.
7. GM2 Oława                czas: 1:07,35       Waliś,Piechocińska,Kluzek,Kubicka                   28 pkt.

skok w dalnews: dyplom 2.jpg
8. Bańka Aleksandra    wynik: 3,49 m   37 pkt.
11. Rzeczewska Marta  wynik: 3,29 m   30 pkt

pchnięcie kulą 3kg
12. Leszczyńska Jessica wynik: 7,25m   57 pkt.
15. Wieczorek Sandra    wynik: 6,30m   33 pkt.
16. Kapaczyńska Anna   wynik: 6,25m   32 pkt.

skok wzwyż
1. Białek Klaudia            wynik: 1,30m   73 pkt.
11. Głogowska Karolina  wynik: 1,15m   43 pkt.

CHŁOPCY
100 m
1. Czajkowski Łukasz      czas: 11,81      122 pkt.
15. Ustymowicz Kacper   czas: 13,82        59 pkt.
16. Wdowik Tomasz        czas: 14,02        54 pkt.

300 m
1. Margan Rafał             czas: 41,79         94 pkt.
5. Pióro Paweł               czas: 43,81         84 pkt.

1000 m
4. Pawlaczek Patryk       czas: 3:21,24      63 pkt.
5. Serwadczak Mateusz  czas: 3:22,08      62 pkt.
6. Kott Marek                czas: 3:25,84      58 pkt.

4 x 100 m
1. PG1 Jelcz-Laskowice     czas: 51,97                                                                           97 pkt.
2. PG2 Jelcz-Laskowice     czas: 52,76      Kurpiński,Damian,Januszkiewicz,Kuryś              89 pkt.
3. ZS Bystrzyca               czas: 53,28                                                                           84 pkt.
4. GM2 Oława                  czas: 53,97      Musiał,Kohut,Bojko,Borawski                            78 pkt.
5. GM3 Oława                  czas: 54,70                                                                           73 pkt.
6. GM1 Oława                  czas: 56,04      Mioduszewski,Olichwer,Taraciński,Suchecki       63 pkt.

skok w dal
3. Dawid Daniel               wynik: 4,80      68 pkt.
4. Steblewski Bartłomiej   wynik: 4,76      64 pkt.

pchnięcie kulą 4kg
4. Łakomski Paweł          wynik: 11,36     105 pkt.
9. Głąb Mateusz              wynik: 10,60      97 pkt.