Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Bardzo miły prezent mikołajkowy sprawiła nam czwórka gimnazjalistów Klaudia Białek i Agnieszka Bednarz oraz Marcin Bajsarowicz i Tomek Zygadło wygrywając Gminny Turniej Tenisa Stołowego.

Gratulujemi i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych 19 grudnia.

Mikołajki klas IV - VI SP i I - III GM :)

Przed południem gościliśmy w naszej szkole prawdziwego Mikołaja. Przywiózł ze sobą wór pełen słodyczy:) A kiedy Mikołaj ruszył w dalszą drogę, "Mikołajkowa Komisja" oceniała nasze przebrania i wystrój sal...
Jesteś ciekawy, kto wygrał??? PRZECZYTAJ!

Images: DSCN0675.jpg

Mikołajki klas I-III

6 grudnia- MIKOŁAJKI!!! Uczniowie z klas I- III w tym dniu wyjechali do Wrocławia. Tam, w Parku Rozrywki Rodzinnej BOBOLANDIA, czekało na nich mikołajkowe szaleństwo. Odwiedził ich Mikołaj, który z Mikołajkową częstował wszystkie dzieci słodkościami, a później już tylko zabawaaaa! Jaka? Popatrz!!!

Mistrzostwa powiatu w koszykówce dziewcząt

O krok od sprawienia dużej niespodzianki były nasze dziewczęta z Gimnazjum, które tytuł mistrzyń powiatu oławskiego przegrały 1 punktem ulegając w decydującym meczu Gimnazjum nr 2 z Jelcza-Laskowic.
Images: kosz 1.JPG

MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

23 Listopada w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt. Udział wzięły drużyny z pięciu szkół: Sp Osiek, Sp Chwalibożyce, Sp Marcinkowice, Sp Drzemlikowice i gospodarz Sp Bystrzyca.

Konkurs Recytatorski klas I-III

"Znane i lubiane wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy"- pod tym hasłem, 29 listopada 2011 r.,  odbył się  Konkurs Recytatorski klas I-III.

Szkolne wyjazdy na łyżwy

Images: lyzwy1.JPGImages: lyzwy10.JPG

Uczniowie naszej szkoły już 4 razy byli na lodowisku we Wrocławiu. Na dworze panowała jesienna aura, a oni w zimowym nastroju spędzali czas w czwartkowe i piątkowe popołudnia.

Zobacz, jak radzili sobie na lodzie młodzi i starsi miłośnicy jazdy na łyżwach.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Ta maskotka towarzyszy nam od ponad stu lat. Zobacz jak w tym dniu pluszaki pomagały najmłodszym uczniom naszej szkoły w nauce.

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

18 listopada bawiliśmy się na dyskotece andrzejkowej. Nie było Cię z nami i jesteś ciekawy jak było? Przeczytaj i zobacz zdjęcia!!!

11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości obchodzonego 11 listopada uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w apelu przygotowanym przez klasę I a gimnazjum.


Images: DSCN0579.jpg Images: DSCN0600.jpg Images: DSCN0585.jpg

zDolny Ślązak Gimnazjalista i zDolny Ślązaczek

W tym roku kolejny raz uczniowie naszej szkoły przystąpili do XII edycji konkursów zDolny Ślązak Gimnazjalista oraz zDolny Ślązaczek. Niektórzy z nich dostali się do następnego etapu!
GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI!
Wygenerowano w sekund: 0.05
3,760,251 Unikalnych wizyt