O szkole

Dokumenty

Samorząd Uczniowski

Losowa Fotka

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 11
-> Najnowszy użytkownik: KrystynaMarcinkowska

Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Szkolne wyjazdy na łyżwy

Images: lyzwy1.JPGImages: lyzwy10.JPG

Uczniowie naszej szkoły już 4 razy byli na lodowisku we Wrocławiu. Na dworze panowała jesienna aura, a oni w zimowym nastroju spędzali czas w czwartkowe i piątkowe popołudnia.

Zobacz, jak radzili sobie na lodzie młodzi i starsi miłośnicy jazdy na łyżwach.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Ta maskotka towarzyszy nam od ponad stu lat. Zobacz jak w tym dniu pluszaki pomagały najmłodszym uczniom naszej szkoły w nauce.

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

18 listopada bawiliśmy się na dyskotece andrzejkowej. Nie było Cię z nami i jesteś ciekawy jak było? Przeczytaj i zobacz zdjęcia!!!

11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości obchodzonego 11 listopada uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w apelu przygotowanym przez klasę I a gimnazjum.


Images: DSCN0579.jpg Images: DSCN0600.jpg Images: DSCN0585.jpg

zDolny Ślązak Gimnazjalista i zDolny Ślązaczek

W tym roku kolejny raz uczniowie naszej szkoły przystąpili do XII edycji konkursów zDolny Ślązak Gimnazjalista oraz zDolny Ślązaczek. Niektórzy z nich dostali się do następnego etapu!
GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI!

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Ogłaszamy II edycję konkursu fotograficznego: Bystrzyca w obiektywie, "Miejsce, które kocham". Ambasadorem tej edycji jest ubiegłoroczna laureatka Oliwia Wojtas, uczennica klasy IIb gimnazjum.

Zwycięskie koszykarki

26 października nasi uczniowie wzięli udział w GMINNYCH ROZGRYWKACH W MINI PIŁKĘ KOSZOWĄ. Grało 6 drużyn dziewcząt i 5 chłopców. Nasze dziewczęta zajęły 2 miejsce. brawo!

Projekt "Piszę ładnie" klas I-III

25 października 2011 rozstrzygnięto pierwszy konkurs w ramach projektu "Piszę ładnie".

Dzień Papieski

17 października 2011 uczniowie oraz nauczyciele uczestniczyli w apelu z okazji obchodów Dnia Papieskiego

Images: DSCN0549.jpg Images: DSCN0554.jpg

Pasowanie pierwszaków

Dzień Edukacji Narodowej był wyjątkowy nie tylko dla pracowników naszej szkoły, ale również dla najmłodszych uczniów. W tym dniu, 14 października,  odbyło się pasowanie pierwszaków na pełnoprawnych członków braci uczniowskiej Zespołu Szkół w Bystrzycy.

Images: dn2.JPG

 

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2011 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali dla swoich nauczycieli, wychowawców oraz pracowników obsługi i administracji uroczysty apel, w trakcie którego recytowali wiersze, składali życzenia oraz śpiewali piosenki, aby podziękować za trud włożony w ich edukację i wychowanie.
Wygenerowano w sekund: 0.15
3,534,217 Unikalnych wizyt