O szkole

Dokumenty

Samorząd Uczniowski

Losowa Fotka

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 11
-> Najnowszy użytkownik: KrystynaMarcinkowska

Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Dary jesieni :)

Jesień nie jest smutna, jest wesoła i kolorowa!
Spójrzcie co wyczarowali uczniowie z klasy 1a z  darów jesieni! Cudeńka!
Images: drzemliiiiiiiiiiii6.jpg

Tak się bawią uczniowie w świetlicy

Chociaż dzisiaj pierwszy dzień jesieni, to pogoda wspaniała!!!!!
Uczniowie, przebywający w świetlicy, radośnie pożegnali lato:)
Dziękujemy Pani Małgosi za "bańkową" zabawę!
Images: aw7.jpg

WIZYTA POLICJANTÓW W GRUPACH "0"

W piątek - 20 września - nasze najmłodsze dzieci z grupy 0a i 0b odwiedzili Panowie policjanci, którzy przybliżyli podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzieci otrzymały również wskazówki, jak zachować się w sytuacjach spotkania osoby obcej oraz ataku groźnego psa.
Na koniec Panowie policjanci otrzymali pamiątkowe prace wykonane przez najmłodszych oraz wysłuchali utworu specjalnie dla nich przygotowanego.

Dziękujemy Panom policjantom - Tomaszowi i Mieczysławowi - za wspaniałe przeżycia!

Images: szlachcice 1.jpg
Teks i fot.: A. Szatkowska

Kto rządzi w Szkole w Bystrzycy?

Kto rządzi w szkole w Bystrzycy?

Co za pytanie! Jasne, że MATEMATYKA!

Dzięki Fundacji mBanku, która dofinansowała projekt „Teraz MAT”, autorstwa Iwony Drożdżal, bawimy się z „królową nauk” na zajęciach komputerowych, poznając nowe gry matematyczno-logiczne, rozwiązując zagadki matematyczno – logiczne, przygotowując miniaturki teatralne „Matematyka na wesoło”. W Dniu Patrona zorganizujemy pojedynek międzyklasowy z matematyką w tle, a na zakończenie projektu zaprosimy pasjonatów gier na Powiatowy Turniej Gier Matematyczno-Logicznych. Wtedy też poznamy laureatów konkursu na pomysł gry matematyczno-logicznej.

Images: podsumowanie 015.jpg
ALE SIĘ "OBŁOWILIŚMY" :)

Sprzątanie Świata wrzesień 2019

I my sprzątaliśmy Świat…

Od kilku lat w każdy trzeci weekend września w wielu krajach sprząta się śmieci zalegające w lasach, parkach, na ulicach.

Pracownicy Nadleśnictwa w Bystrzycy zaprosili uczniów naszej szkoły do włączenia się do akcji „Sprzątania Świata”.

Efekty wspólnej pracy widać było do razu...


Images: podsumowanie 015.jpg

Dzień Kropki 2019

Od pięciu lat 15 września obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W naszej szkole najmłodsi uczniowie od samego rana, 16 września,  cieszyli się tym dniem!
Images: drzemliiiiiiiiiiii6.jpg

wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019/2020

12 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja w składzie Olivia Kivrak, Zuzanna Draguła i Zofia Jarosławska. Uczniowie naszej szkoły na przewodniczącego SU wybrali Adama Mykitę z klasy 8a. Do Samorządu Uczniowskiego wybrano także Adama Dobroszczyka (8a), Pawła Witkowskiego (7b) oraz Jagodę Demianiuk (8a). Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostali pan Mariusz Michałowski oraz pani Justyna Zemła.
Gratulujemy i życzymy wielu pomysłów do pracy Samorządu Uczniowskiego!!!

Images: podsumowanie 015.jpg


nowa trawa na szkolnym boisku

Dzięki staraniom pani dyrektor Anny Chlebosz, pani wicedyrektor Ilony Czernik oraz dzięki zaangażowaniu nauczycieli wf'u pana Mariusza Michałowskiego oraz pana Krystiana Pikausa udało się uzyskać od Gminy Oława 150 tysięcy złotych na wymianę trawy na naszym szkolnym boisku. Dzięki temu uczniowie mogą bezpiecznie korzystać z boiska, grać w piłkę nożną, bawić się, aktywnie spędzać czas:)

Cała szkolna społeczność składa serdeczne podziękowania pełniącemu obowiązki wójta panu Henrykowi Kuriacie, skarbnikowi Gminy Oława pani Danucie Król oraz całej Radzie Gminy za przyznanie środków finansowych na wymianę trawy!

Images: podsumowanie 015.jpg

zbiórka surowców 2019/2020

W poniedziałek, 9.09.2019 r., w godz. 7.25 do 7.55, rozpoczynamy tegoroczną zbiórkę surowców wtórnych. Surowce powinny być spakowane w karton, worek, lub dobrze związane. Przyjmujemy makulaturę, puszki, baterie, butelki przeźroczyste po napojach - odkręcone i zgniecione, nakrętki plastikowe z różnych wyrobów, np. spożywczych, z chemii gospodarczej, kosmetyków itp.
Nie zbieramy żadnych innych plastikowych opakowań oprócz wymienionych butelek i nakrętek.
Zapraszam do współpracy!

Małgorzata Wawrzeń

rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września powitaliśmy nowy rok szkolny. W pierwszej części apelu krótki program artystyczny zaprezentowały klasy szóste. Szczególnie gorąco przywitaliśmy w społeczności szkolnej najmłodszych uczniów. W czasie przedstawienia oprócz wspomnienia wakacji uczciliśmy pamięć Polaków walczących w czasie II wojny światowej.

W drugiej części apelu pani dyrektor Anna Chlebosz oraz pani wicedyrektor Ilona Czernik przywitały nowych nauczycieli, przedstawiły wychowawców klas oraz pogratulowały paniom Iwonie Drożdżal oraz Krystynie Marcinkowskiej, które zostały uhonorowane Nagrodą Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

W czasie powitania nowego roku szkolnego nie zabrakło także akcentu ekologicznego - uczennice klasy czwartej zaproponowały uczniom i nauczycielom włączenie się w akcję ratowania lasów.

W nowy rok szkolny wszyscy wkroczyli pełni entuzjazmu:)


Images: podsumowanie 015.jpg

CZAS NA WAKACJE:)

ŻYCZYMY WSZYSTKIM RODZICOM, NAUCZYCIELOM I UCZNIOM UDANYCH WAKACJI, WSPANIAŁEGO WYPOCZYNKU, NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ I SAMYCH SŁONECZNYCH DNI!!!
Wygenerowano w sekund: 0.04
3,092,622 Unikalnych wizyt