Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Projekt "Piszę ładnie" klas I-III

25 października 2011 rozstrzygnięto pierwszy konkurs w ramach projektu "Piszę ładnie".

Dzień Papieski

17 października 2011 uczniowie oraz nauczyciele uczestniczyli w apelu z okazji obchodów Dnia Papieskiego

Images: DSCN0549.jpg Images: DSCN0554.jpg

Pasowanie pierwszaków

Dzień Edukacji Narodowej był wyjątkowy nie tylko dla pracowników naszej szkoły, ale również dla najmłodszych uczniów. W tym dniu, 14 października,  odbyło się pasowanie pierwszaków na pełnoprawnych członków braci uczniowskiej Zespołu Szkół w Bystrzycy.

Images: dn2.JPG

 

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2011 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali dla swoich nauczycieli, wychowawców oraz pracowników obsługi i administracji uroczysty apel, w trakcie którego recytowali wiersze, składali życzenia oraz śpiewali piosenki, aby podziękować za trud włożony w ich edukację i wychowanie.

Gimnazjada w piłce nożnej

Na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Oławie rozegrano dwa turnieje piłki nożnej - Gimnazjada Chłopców. Pierwsze zawody gminne odbyły się 06.10 2011 r. W rywalizacji drużyn z Gminy Oława wygrało Gimnazjum z Bystrzycy, pokonując Gimnazjum nr 3 z Oławy wynikiem 3:1.

Szkolna Liga Lekkoatletyczna - GIMNAZJADA

W mityngu LA wzięło udział 6 gimnazjów powiatu oławskiego. Nasze dziewczęta wywalczyły 2 miejsce, natomiast 1 miejsce zajęło Gimnazjum z Domaniowa (723 pkt.), 3. GM nr 2 Oława, 4. PGM2 Jelcz-Laskowice, 5. GM1 Oława i 6. GM3 Oława. W klasyfikacji chłopców I miejsce ex equo zajęły GM3 Oława i PGM2 Jelcz-Laskowice zdobywając po 941 pkt. Nasi chłopcy zajęli 5 miejsce. Kolejność pozostałych szkół: 3. GM1 Oława, 4. GM2 Oława, i 6. GM Domaniów. W zawodach wystąpiło 158 gimnazjalistów.

Dzień Patrona Szkoły

3 października 2011 r. obchodziliśmy Dzień Patrona naszej szkoły - Bronisława Malinowskiego. Uczniowie, z tej okazji, przygotowali plakaty, apel, a głównym punktem obchodów były oczywiście... biegi.

Zagraj w tenisa z senatorem

24 września, w sobotnie popołudnie naszą szkołę odwiedził Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej, Sekretarz Stanu Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych Jarosław Duda. Pan Jarosław Duda byl inicjatorem rozgrywek w Tenisa stołowego.

I MY SPRZĄTALIŚMY ŚWIAT

16 września 2011 roku uczniowie z naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w akcji "Sprzątanie świata", której tegoroczne hasło brzmiało "Lasy to życie - chrońmy je".

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011-2012


Images: 1.09.2011.JPG Images: 3a, Haliny.JPG

Drodzy Uczniowie i Rodzice,                  
Szanowni Nauczyciele,


po dwumiesięcznym wakacyjnym odpoczynku wracacie do szkoły pełni energii i zapału do pracy. Szkoła jest  miescem, gdzie nabywacie wiedzy i różnych umiejętności. W każdym uczniu drzemie bowiem jakiś talent, każdy ma inne potrzeby rozwojowe, możliwości i pasje. 
Chcemy te pasje rozbudzać i rozwijać. Niezbędna jest do tego pomoc rodziców - współtwórców szkoły blisko z nią współpracujących. Potrzebni są także nauczyciele z pasją, którzy potrafią 
umiejętnie wykorzystać różne możliwości wzbudzenia zainteresowania uczniów. Bo szkoła to nie tylko lekcje, to także różne inne formy działań, dzięki którym uczniowie mogą uczyć się współpracy, zaangażowania, aktywności obywatelskiej, wrażliwości na potrzeby innych ludzi. 
Szkoła, która potrafi tego nauczyć, odpowiednio motywować uczniów, rozwijać ich talenty,
to prawdziwa  szkoła z pasją.Życzymy wielu sukcesów w tym roku szkolnym uczniom, rodzicom
i gronu pedagogicznemu.

Dyrekcja

Podania - wzory


Wzory podań do oddziału przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum
oraz warunki przyjęć do gimnazjumWygenerowano w sekund: 0.06
2,892,584 Unikalnych wizyt