O szkole

Dokumenty

Samorząd Uczniowski

Losowa Fotka

Aktualnie online

-> Gości online: 3

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 11
-> Najnowszy użytkownik: KrystynaMarcinkowska

Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

I Powiatowy Turniej Gier Logicznych

10 grudnia Szkoła Podstawowa w Bystrzycy zorganizowała I Powiatowy Turniej Gier Logicznych, będący imprezą podsumowującą projekt „Teraz MAT”, który dofinansowała Fundacja mBanku oraz projektu „Kreatywne dzieci”, realizowanego dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Oławie.

Reprezentacje dziewięciu szkół miały okazję pograć towarzysko w różne gry logiczne, nie zabrakło też zdrowej dawki rywalizacji.


Mistrzami logicznego myślenia okazali się:

1. Wiktor Szewczyk (SP nr 6 w Oławie)

2. Adam Charciarek (SP nr 3 w Oławie)

3. Julia Szlaga (SP Gać)

4. Kacper Kasperek (SP Bystrzyca)

5. Karolina Bielecka (SP Marcinkowice)

6. Kinga Lasota (SP Chwalibożyce)


Images: podsumowanie 015.jpg

Nasze pasje i zainteresowania

Uczniowie klasy II a, w oczekiwaniu na przybycie Mikołaja, opowiadali o swoich zainteresowaniach.

Każdy z występujących uczniów opowiedział też, jak udaje im się połączyć szkolne obowiązki ze swoją pasją
i marzeniem, uczestnicząc w różnego rodzaju zajęciach poza szkołą.

Życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji i zainteresowań!

Images: podsumowanie 015.jpg


Gminny Konkurs Recytatorski klas I-III

Mamy to!!!
Nasza uczennica klasy 1b, Klara Czachor, zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim klas I-III. Gratulujemy, Klara!!!
Images: podsumowanie 015.jpg

kwalifikacje do etapu wojewódzkiego zDolny Ślązak

Magda Bator (8b) oraz Roksana Musiał (8a) zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu konkursu zDolny Ślązak z języka angielskiego, a uczeń klasy 8b Kacper Kasperek będzie reprezentował naszą szkołę aż w trzech wojewódzkich konkursach - z fizyki, chemii i matematyki!
GRATULUJEMY I TRZMAMY KCIUKI!

Images: podsumowanie 015.jpg

konkurs recytatorski - grudzień 2019

11 grudnia w oławskiej bibliotece Koronka odbył się gminny konkurs recytatorski z języków obcych. Uczennice naszej szkoły - Ada Tryba i Julia Liebenthal zajęły pierwsze miejsca. Ada recytowała wiersz po angielsku, a Julia w języku niemieckim. Uczennice do konkursu przygotowały pani Iwona Kivrak oraz Justyna Zemła. Nauczycielem opiekującym się dziewczynkami w czasie konkursu była pani Renata Windysz.
GRATULUJEMY!

Images: podsumowanie 015.jpg

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny- etap szkolny

Za nami kolejne polonistyczne zmagania, tym razem w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym, który odbył się 11 grudnia 2019r. Głównym organizatorem jest Moja Szkoła Językowa. Do udziału w naszej szkole zgłosiło się 14 uczniów(z klas 6,7 i 8), ich zadaniem było zmierzyć się z testem o charakterze ortograficznym, podane wyrazy nie były łatwe. Teraz szkolni Mistrzowie ortografii oczekują na ogłoszenie wyników, które nastąpi w styczniu. Życzymy sukcesów!


Szkolny Koordynator KonkursuImages: podsumowanie 015.jpg


 

Kiermasz - ZAPRASZAMY!

Images: podsumowanie 015.jpg

Mikołajkowa wycieczka klas piątych

Z okazji Mikołajek klasy piąte uczestniczyły w wycieczce do Wrocławia. Pierwszym punktem programu było kino Nowe Horyzonty, gdzie obejrzeliśmy film „Był sobie pies 2”. Dużą atrakcją była też wizyta w Manufakturze słodyczy "Słodkie Czary Mary", gdzie dzieci zaprojektowały i wykonały swoje lizaki. Naszą mikołajkową wyprawę zakończyliśmy na Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Dzień spędziliśmy radośnie i wesoło.


Images: podsumowanie 015.jpg

Szlachetna Paczka 2019 podsumowanie


Akcja „Szlachetna Paczka” w Szkole Podstawowej w Bystrzycy

Szkolne Koło Wolontariatu działające w Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Bystrzycy już piaty raz zaangażowało się w ogólnopolski projekt Stowarzyszenia Wiosna pt. „Szlachetna Paczka”. Głównym celem akcji jest niesienie pomocy osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

W tym roku objęliśmy pomocą samotną panią Basię. Zaangażowanie Rodziców, Dzieci i Pracowników szkoły przyniosło nieoczekiwane efekty – przygotowaliśmy 28 różnorodnych paczek zawierających żywność, środki czystości, kosmetyki, odzież oraz sprzęty gospodarstwa domowego. Dzięki hojności społeczności szkolnej, sprzedaży domowego ciasta, gofrów oraz tostów w szkole, uzbieraliśmy ponad 1700 zł, za które zakupiliśmy lodówkę, toster, suszarkę do włosów i inne produkty, o których marzyła pani Basia. Nad przebiegiem akcji w szkole czuwała pani Justyna Zemła. Działalność w ramach akcji „Szlachetna Paczka” wywołuje u uczniów wiele radości, daje satysfakcję ze świadomości niesienia pomocy ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji i tym samym zmieniania świata na lepsze.


Images: podsumowanie 015.jpg


Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, indywidualnym darczyńcom za włączenie się do akcji Szlachetna Paczka - dzięki Wam przygotowaliśmy wspaniały, świąteczny prezent, który z pewnością sprawi wiele radości obdarowanej!

 

Mikołajki 2019

6 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole dzień Świętego Mikołaja. Tego dnia zaroiło się od małych i dużych Mikołajków. Najważniejsze jest jednak to, że przybył do nas prawdziwy Mikołaj i częstował uczniów cukierkami. W ramach tego wyjątkowego dnia klasy 4-6 ozdobiły świątecznie swoje gabinety oraz przygotowały zimową gazetkę - komisja oceniła starania uczniów. Wkrótce opublikujemy wyniki mikołajkowego konkursu. Aby urozmaicić uczniom ten wyjątkowy dzień, Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów także karaoke.

Images: podsumowanie 015.jpg

podsumowanie konkursu grudzień 2019

Podsumowanie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

W dniu 3 grudnia 2019 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Oławie odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy organizowane przez Powiatowy Ośrodek Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej i Doradztwa Metodycznego w Oławie.

Nasi uczniowie klas siódmych: Natalia Kuś, Hanna Smyrak, Julia Świegot i Adrian Burtan odebrali od Starosty Powiatu gratulacje i dyplomy za udział w konkursie organizowanym w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery „Zawód z pasją- pasja w zawodzie”. Jeszcze raz gratulujemy uczniom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w powiecie oławskim.


Images: podsumowanie 015.jpg

Wygenerowano w sekund: 0.04
3,586,996 Unikalnych wizyt