Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polska - mój dom (miniprojekt klasy 4ab)

Z czym kojarzy Ci się Polska? Tak na lekcji historii odpowiedziały na to pytanie nasze czwartaki...
Obejrzyj!

Images: podsumowanie 015.jpg

Nauka pływania naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły korzystają z nauki pływania na basenie w Oławie w ramach projektu "Umiem pływać", który jest realizowany przez Gminę Oława we współpracy z Dolnośląską Federacją Sportu. Na zajęciach dzieci zostają podzielone na grupy zgodnie z umiejętnościami i przez 1,5 godziny poznają lub doskonalą techniki pływackie. Pod koniec zajęć w nagrodę jest zawsze chwila na dowlone zabawy w wodzie, czyli dokładnie to, co mali pływacy lubią najbardziej :)

Images: podsumowanie 015.jpg

Zdolny Ślązak 2020

Nasi uczniowie rozpoczęli dziś zmagania w konkursie Zdolny Ślązak. Za nimi test wiedzy i umiejętności z języka polskiego oraz historii. W następnych dniach uczniowie przystąpią do konkursu z matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i języków obcych. Trzymamy za wszystkich kciuki i życzymy powodzenia!

Images: podsumowanie 015.jpg

Muzykoterapia - Kreatywne dzieci III

Muzyka jest dobra na wszystko:)
Wiedzą to doskonale uczennice naszej szkoły, które uczestniczą w zajęciach muzykoterapii w ramach projektu "Kreatywne dzieci III" przygotowanego przez Stowarzyszenie "Moja Bystrzyca”, a finansowanego przez Starostwo Powiatowe w Oławie:)

Images: IMG_0580disc3.JPG

medale KEN dla naszych nauczycielek:)

NASZE NAUCZYCIELKI ODZNACZONE MEDALAMI KEN
Pani wicedyrektor Ilona Czernik oraz panie Małgorzata Wawrzeń, Dorota Semenowicz i Renata Windysz zostały uhonorowane medalami Komisji Edukacji Narodowej w uznaniu szczególnych zasług dla oświaty i wychowania. Medale zostały przyznane decyzją Ministra Edukacji Narodowej.   
GRATULUJEMY I JESTEŚMY DUMNI!!!Images: podsumowanie 015.jpg

wycieczka do Krasiejowa klasa 4ab - 2020/2021

Wycieczka klas 4 -tych do JuraParku w Krasiejowie.

W dniu 01.10.2020 klasy czwarte w ramach realizacji Programu Adaptacyjnego, wybrały się na wycieczkę integracyjną do Parku Dinozaurów w Krasiejowie. Pomimo pochmurnej pogody, wizyta w Parku okazała się być bardzo ciekawa. Na początku wyprawy zwiedziliśmy Park Nauki i Ewolucji Człowieka. Następnie w fascynującą podróż zabrał nas pociąg kursujący w Tunelu Czasu. Mogliśmy za pomocą okularów 3D obejrzeć powstawanie galaktyk, narodziny Ziemi i początki życia na Ziemi. Wielkie wrażenie wywarł na nas rekin w Prehistorycznym Oceanarium. Chwile grozy przeżyliśmy również w kinie 5D. Atrakcji było co nie miara. Polecamy każdemu przeżycie tych niezapomnianych chwil !!!


Klasa 4 a i 4 b wraz z wychowawczyniami


Images: podsumowanie 015.jpg

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego, uczniowie klas 1-3 wykonali laurki i podziękowania dla pracowników Szkoły Podstawowej w Bystrzycy.
Wszystkim życzymy dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy oraz sukcesów zawodowych.
Images: podsumowanie 015.jpg

Konkurs "Mam Talent"

9 października 2020r. w naszej szkole odbył się konkurs „ Mam Talent”, podczas którego uczniowie z klas I-VIII mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Images: podsumowanie 015.jpg

Zbiórka dla Burka 2020

W poprzednim tygodniu nasza szkoła zaangażowała się w coroczną akcję "Zbiórka dla Burka", która pomaga schronisku dla bezdomnych zwierząt w Oławie. Uczniowie, nauczyciele i rodzice jak zwykle stanęli na wysokości zadania, dzięki czemu zebraliśmy mnóstwo karmy, koców i artykułów higienicznych, które trafiły do potrzebujących zwierząt.
DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE!

Images: podsumowanie 015.jpg

wycieczka 7abc

W dniach 7-9 października uczestniczyliśmy w trzydniowej wycieczce. Pierwszego dnia udaliśmy się do Sandomierza i zwiedziliśmy tamtejsze zabytki: Bramę Opatowską, kamienice na rynku, zbrojownię, Muzeum Ojca Mateusza. Spacerowaliśmy lessowym wąwozem i pływaliśmy statkiem po Wiśle. Drugiego dnia odwiedziliśmy Kazimierz Dolny, tu wielką atrakcją była przejażdżka meleksami. Trzeciego dnia udaliśmy się na Łysą Górę. Każdego wieczoru nie zabrakło chwil na odpoczynek, integrację i wspólne spędzanie czasu. Bawiliśmy się znakomicie, a nasze panie już obiecały nam kolejną wyprawę. Pewnie dlatego, że byliśmy tacy grzeczni:)

Uczniowie 7abc

DZIĘKUJEMY PANI BRONISŁAWIE OZDARSKIEJ I PANI MAŁGORZACIE GRABOWSKIEJ ZA OPIEKĘ NAD NAMI W CZASIE WYCIECZKI!

Images: podsumowanie 015.jpg

Mini Projekt - Unsere Klasse 7C

Uczniowie klasy 7c w ramach lekcji języka niemieckiego zrealizowali Mini-Projekt pt. Unsere Klasse - Nasza Klasa. Głównym celem projektu było kształcenie umiejętności językowych w zakresie opisu osób, a także kształcenie kompetencji kluczowych, takich jak kreatywność i współpraca w grupie.

A oto wyniki pracy uczniów klasy 7c

Images: IMG_0580disc3.JPG

Images: podsumowanie 015.jpg
Wygenerowano w sekund: 0.03
3,917,766 Unikalnych wizyt