O szkole

Dokumenty

Samorząd Uczniowski

Losowa Fotka

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 11
-> Najnowszy użytkownik: KrystynaMarcinkowska

Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Dzień Chłopaka u maluchów

Nasi chłopcy z klas 0-3 również świętowali Dzień Chłopaka. Żeby otrzymać medal lub krawat, tak krawat, Super Chłopaka, musieli wykonać kilka zadń, m.in.: zjeść plasterek cytryny, rozpoznać markę auta korzystając tylko z logo auta, a także, mając zawiązane oczy,  rozpoznać koleżankę. Śmiechu było co niemiara, a chłopcy popisali się nie lada wiadomościami, szczególnie motoryzacyjnymi. Brawo Super Chłopcy!
Images: drzemliiiiiiiiiiii6.jpg

Dzień chłopaka 2019

Dzisiejszy dzień przyniósł ze sobą wiele zaskoczeń i pozytywnych emocji:)
Przeczytaj, kogo wybrały dziewczęta naszej szkoły w plebiscycie na "Naj..." zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Chłopaka.

Images: podsumowanie 015.jpg

"Spotkanie z muzyką"

Jak wygląda gitara akustyczna? Jaki wydaje dźwięk?

Tego wszystkiego dowiedzieli się nasi najmłodsi z grupy 0a i 0b podczas czwartkowego "Spotkania z muzyką". Zajęcia dostarczyły dzieciom wiele pozytywnych emocji, nie zabrakło śpiewu i tańców :) Za miesiąc kolejne spotkanie- nie możemy sie doczekać!

Images: drzemliiiiiiiiiiii6.jpg

Dary jesieni :)

Jesień nie jest smutna, jest wesoła i kolorowa!
Spójrzcie co wyczarowali uczniowie z klasy 1a z  darów jesieni! Cudeńka!
Images: drzemliiiiiiiiiiii6.jpg

Tak się bawią uczniowie w świetlicy

Chociaż dzisiaj pierwszy dzień jesieni, to pogoda wspaniała!!!!!
Uczniowie, przebywający w świetlicy, radośnie pożegnali lato:)
Dziękujemy Pani Małgosi za "bańkową" zabawę!
Images: aw7.jpg

WIZYTA POLICJANTÓW W GRUPACH "0"

W piątek - 20 września - nasze najmłodsze dzieci z grupy 0a i 0b odwiedzili Panowie policjanci, którzy przybliżyli podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzieci otrzymały również wskazówki, jak zachować się w sytuacjach spotkania osoby obcej oraz ataku groźnego psa.
Na koniec Panowie policjanci otrzymali pamiątkowe prace wykonane przez najmłodszych oraz wysłuchali utworu specjalnie dla nich przygotowanego.

Dziękujemy Panom policjantom - Tomaszowi i Mieczysławowi - za wspaniałe przeżycia!

Images: szlachcice 1.jpg
Teks i fot.: A. Szatkowska

Kto rządzi w Szkole w Bystrzycy?

Kto rządzi w szkole w Bystrzycy?

Co za pytanie! Jasne, że MATEMATYKA!

Dzięki Fundacji mBanku, która dofinansowała projekt „Teraz MAT”, autorstwa Iwony Drożdżal, bawimy się z „królową nauk” na zajęciach komputerowych, poznając nowe gry matematyczno-logiczne, rozwiązując zagadki matematyczno – logiczne, przygotowując miniaturki teatralne „Matematyka na wesoło”. W Dniu Patrona zorganizujemy pojedynek międzyklasowy z matematyką w tle, a na zakończenie projektu zaprosimy pasjonatów gier na Powiatowy Turniej Gier Matematyczno-Logicznych. Wtedy też poznamy laureatów konkursu na pomysł gry matematyczno-logicznej.

Images: podsumowanie 015.jpg
ALE SIĘ "OBŁOWILIŚMY" :)

Sprzątanie Świata wrzesień 2019

I my sprzątaliśmy Świat…

Od kilku lat w każdy trzeci weekend września w wielu krajach sprząta się śmieci zalegające w lasach, parkach, na ulicach.

Pracownicy Nadleśnictwa w Bystrzycy zaprosili uczniów naszej szkoły do włączenia się do akcji „Sprzątania Świata”.

Efekty wspólnej pracy widać było do razu...


Images: podsumowanie 015.jpg

Dzień Kropki 2019

Od pięciu lat 15 września obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W naszej szkole najmłodsi uczniowie od samego rana, 16 września,  cieszyli się tym dniem!
Images: drzemliiiiiiiiiiii6.jpg

wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019/2020

12 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja w składzie Olivia Kivrak, Zuzanna Draguła i Zofia Jarosławska. Uczniowie naszej szkoły na przewodniczącego SU wybrali Adama Mykitę z klasy 8a. Do Samorządu Uczniowskiego wybrano także Adama Dobroszczyka (8a), Pawła Witkowskiego (7b) oraz Jagodę Demianiuk (8a). Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostali pan Mariusz Michałowski oraz pani Justyna Zemła.
Gratulujemy i życzymy wielu pomysłów do pracy Samorządu Uczniowskiego!!!

Images: podsumowanie 015.jpg


nowa trawa na szkolnym boisku

Dzięki staraniom pani dyrektor Anny Chlebosz, pani wicedyrektor Ilony Czernik oraz dzięki zaangażowaniu nauczycieli wf'u pana Mariusza Michałowskiego oraz pana Krystiana Pikausa udało się uzyskać od Gminy Oława 150 tysięcy złotych na wymianę trawy na naszym szkolnym boisku. Dzięki temu uczniowie mogą bezpiecznie korzystać z boiska, grać w piłkę nożną, bawić się, aktywnie spędzać czas:)

Cała szkolna społeczność składa serdeczne podziękowania pełniącemu obowiązki wójta panu Henrykowi Kuriacie, skarbnikowi Gminy Oława pani Danucie Król oraz całej Radzie Gminy za przyznanie środków finansowych na wymianę trawy!

Images: podsumowanie 015.jpg
Wygenerowano w sekund: 0.04
2,977,018 Unikalnych wizyt