Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Życzenia Świąteczne 2020

Z OKAZJI NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZYMY WSZYSTKIM WIELE RADOŚCI, SPOKOJU I WYTCHNIENIA PRZY WIGILIJNYM STOLE W GRONIE NAJBLIŻSZYCH. W NADCHODZĄCYM ROKU 2021 ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI, POWROTU DO NORMALNOŚCI I PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA!

WESOŁYCH ŚWIĄT UCZNIOM I ICH RODZICOM ŻYCZĄ NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKOŁY:)

Images: podsumowanie 015.jpg

Mikołajkowo i świątecznie w 4a

Klasa 4a również w radosnym i mikołajkowym nastroju :)

Images: podsumowanie 015.jpg

pro salute - akcje charytatywne

W grudniu włączyliśmy się do dwóch akcji charytatywnych organizowanych przez stowarzyszenie ProSalute - przeczytaj koniecznie!!!

Images: podsumowanie 015.jpg

JEŚLI KTOŚ Z PAŃSTWA, CHCIAŁBY WSPOMÓC STOWARZYSZENIE PROSALUTE I ZAKUPIĆ WYKONANY PRZEZ NAS ŁAŃCUCH, PROSIMY O KONTAKT Z SEKRETARIATEM:)

szlachetna paczka 2020 - finał

Szanowni Państwo, finał XX edycji akcji Szlachetna Paczka już za nami. Nasza szkoła jak co roku z pełnym zaangażowaniem wzięła w niej udział i pomogła potrzebującej rodzinie. Dzięki Państwa zaangażowaniu i pracy członków Szkolnego Koła Wolontariatu mogliśmy spełnić marzenia dotkniętej przez los rodziny i po raz kolejny udowodnić, że pomaganie może sprawiać ogromną radość, a przede wszystkim dać nadzieję na lepsze jutro. Podsumowaniem niech będą słowa Jana Pawła II "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
Serdecznie Państwu dziękujemy i życzymy spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Szkolne Koło Wolontariatu

Images: podsumowanie 015.jpg

Dzień Kultury Języka!

Dzień Kultury Języka!

W trosce o nasz narodowy język uczniowie szkoły w Bystrzycy postanowili przeprowadzić akcję Dnia Kultury Języka. Działanie powiodło się także w nauczaniu zdalnym. Niektóre klasy ten dzień zaakcentowały, wykonując komiksy pod hasłem:

Kultura języka na lekcji on-line!

A oto niektóre z nich!


 

Images: podsumowanie 015.jpg
autor: Ania Stolarczyk

Zdalne Mikołajki

Klasa 6b też czuje magię grudniowych dni. Chociaż zdalnie, ale o Mikołaju nie zapominamy.

Za rok nadrobimy straty
🥰

Images: podsumowanie 015.jpg

Mikołaj 2020

Klasa 5a postanowiła ,,zdalnie uczcić Dzień św. Mikołaja. Na zdjęciu uczniowie w mikołajowych przebraniach wykonują wizerunek Mikołaja , inni plotą łańcuch szczęścia. Humory dopisywały!

Images: podsumowanie 015.jpg

Mikołaj online w 4b

Kto zawitał na godzinie wychowawczej do klasy 4b? Oczywiście Święty Mikołaj:) Każdy z uczniów przygotował prezent online dla wylosowanej wcześniej osoby z klasy. Prezenty były bardzo ciekawe i pomysłowe: prezentacje ze zdjęciem i życzeniami, kartki z życzeniami od Mikołaja, rysunki z pięknymi osobistymi życzeniami, na niektórych uczniów prezenty będą czekały w szkole. Spójrzcie sami na zdjęcia, jak pomysłowo można świętować Mikołaja online:)

Images: podsumowanie 015.jpg

Jak zorganizować sobie naukę zdalną?

JAK ZORGANIZOWAĆ SOBIE NAUKĘ ZDALNĄ? JAK ZADBAĆ O PRZESTRZEŃ, KTÓRA OTACZA CIĘ W CZASIE NAUKI ONLINE? JAK NAJLEPIEJ WYKORZYSTAĆ CZAS NAUKI ZDALNEJ?

ZAPOZNAJ SIĘ Z ULOTKĄ I WSZYSTKO STANIE SIĘ JASNE:)

Images: podsumowanie 015.jpg

Szlachetna Paczka - grudzień 2020r.

Jak co roku nasza szkoła z wielkim zaangażowaniem przyłącza się do akcji Szlachetna Paczka, mimo panującej sytuacji, jesteśmy pewni, że sprostamy zadaniu.
W tym roku przejęliśmy opiekę nad rodziną z Brzegu, która boleśnie odczuła skutki pandemii.

Jeśli chcesz pomóc, przeczytaj wiadomość i podaruj innym uśmiech!


warsztaty z cyberprzemocy

W mijającym tygodniu uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w ramach realizacji programu profilaktyki uzależnień "Powiedz STOP" w cyklu zajęć warsztatowych online dotyczących cyberprzemocy i bezpieczeństwa w sieci. Zajęcia prowadzone były przez panią Elżbietę Haczkowski - trenerkę edukacji, Emisariuszkę Bezpiecznego Internetu.

Dziękujemy za ciekawe i wartościowe zajęcia!
Wygenerowano w sekund: 0.03
4,025,577 Unikalnych wizyt