Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Klasowe walentynki w 5a


Uczniowie klasy 5a nie zapomnieli o zbliżających się walentynkach. Postanowili uczcić je zdalnie, wysyłając sobie garść miłych słów, pełne kosze serduszek i życzliwych spojrzeń.


Images: podsumowanie 015.jpg


Tłusty Czwartek w klasie 5a

 

Jak widać, uczniowie klasy 5a podtrzymują polskie tradycje. Osładzają sobie chwile na lekcji języka polskiego, racząc się smakowitymi, lukrowanymi pączkami. Nie tylko pączek może dostarczać wiele radości, ale też gramatyka języka polskiego…?!


Images: podsumowanie 015.jpg

zimowe zabawy na świeżym powietrzu

Zima, zima, zima, pada, pada śnieg...
Tak z zimy korzystają nasi uczniowie - zabawa na śniegu jest wspaniała:)

Images: podsumowanie 015.jpg

Pomoc dla Marty

Drodzy rodzice i uczniowie!

Mamy tylko miesiąc na zebranie tej ogromnej kwoty, liczy się każda złotówka. Z całego serca dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę. Wpłat można dokonywać bezpośrednio na konto fundacji https://www.siepomaga.pl/zycie-marty na konto Rady Rodziców nr konta 02 9585 0007 2005 0003 1772 0002 z dopiskiem "Dla Marty"
lub osobiście w szkole (pieniądze można przekazać w sekretariacie szkolnym)
Szkolne Koło Wolontariatu

Images: podsumowanie 015.jpg

Życzenia dla Stasia

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji "Życzenia urodzinowe dla Stasia". Staś Pielak,  chłopiec z zespołem Downa, kończy w tym roku 11 lat i bardzo lubi dostawać listy. Dlatego nasi uczniowie postanowili sprawić mu przyjemność i napisać kartki urodzinowe, które zostały do niego wysłane pocztą tradycyjną oraz elektroniczną. Wszystkiego najlepszego Stasiu!

Images: podsumowanie 015.jpg

Nie zmarnuj swojego talentu 2021

26 stycznia uczniowie klasy 2a, 2b i 3b wzięli udział w projekcie pt. "Nie zmarnuj swojego talentu". Jego głównym celem jest przeciwdziałanie e-uzależnieniom, uzależnieniom od alkoholu i narkotyków oraz walka z lenistwem i pomoc w odkrywaniu talentów. W czasie trwania projektu prowadzący uświadomili najmłodszym, że należy rozwijać swoje zainteresowania. Prowadzący akcentowali fakt, iż pasja pomaga budować poczucie własnej wartości i uczy bycia asertywnym. W czasie dyskusji z uczniami wielokrotnie podkreślano, iż wybór właściwej drogi życiowej i rozwijanie zainteresowań odsuwa od nas zagrożenie uzależnienia, dlatego warto jest szukać w sobie mocnych stron, talentów, rozwijać je i nie zniechęcać się porażkami. W czasie programu uczniowie brali udział w dyskusji, chętni uczniowie prezentowali swoje talenty na forum. Dodatkową atrakcją było spotkanie z gigantyczną maskotką Lazy Monsterem – uosobieniem lenistwa. Dzieci brały udział w zawodach, których głównym celem było pokonanie Lazy Monstera. Puentą spotkania było to, że w takich zawodach każdy z nas bierze udział codziennie i wspaniale byłoby, gdyby każdego dnia każdy z nas z takim zaangażowaniem walczył z lenistwem. Projekt poprowadziły członkinie fundacji "Nie zmarnuj swojego życia".

Udział klas w projekcie sfinansowała Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Images: podsumowanie 015.jpgSzkolny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę - Bystrzyca 2021 r.

 

 

 

Images: podsumowanie 015.jpgDziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszym szkolnym konkursie na najpiękniejszą szopkę:

Bartkowi Pawłowskiemu, Wiktorii Kłębickiej, Natalii Błażków, Patrykowi Mazur, Hani Gałęzie, Oliwii Józefiak, Mai Budzisz,

za chęć oraz trud włożony w ich wykonanie. Prace były wykonane starannie,

widać w nich Wasze zaangażowanie. Wszystkie prace zostały nagrodzone.

Dyplomy i nagrody postaram się dostarczyć każdemu uczestnikowi osobiście.

Życzymy wielu sukcesów, siły, cierpliwości do pracy przy rozwijaniu swoich talentów.


Images: podsumowanie 015.jpg

 

Organizator konkursu: Dorota Semenowicz


Szkolny Konkurs Kolęd - Bystrzyca 2021 r.

 

Images: podsumowanie 015.jpg


Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszym szkolnym konkursie kolęd:

Hani Surdel 3b, Nicoli Kopackiej 3a, Joasi Stebnowskiej , Marcelowi Mikodzie 4a, Zuzi Mykicie 6a, Natalce Błażków 6a, Hani Gałęzie 6b.

Byliście wspaniali. Interpretacja kolęd w Waszym wykonaniu była niepowtarzalna i wyjątkowa, dlatego też postanowiliśmy nagrodzić i wyróżnić Was wszystkich.

Dyplomy i nagrody postaram się dostarczyć każdemu uczestnikowi osobiście.

Życzymy wielu sukcesów, siły, cierpliwości do pracy przy rozwijaniu swoich talentów.


Images: podsumowanie 015.jpg

 

 

Organizator konkursu: Dorota Semenowicz


Wigilia klasy VI B

Klasa VI B w czasie zdalnej wigilii dzieliła się opłatkiem i życzyła wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji uczniowie przygotowali podziękowania dla swoich nauczycieli i wychowawcy.

 


*Chcielibyśmy podziękować...
*za każdy uśmiech
*za każde miłe słowa
*za zrozumienie
*za to, że robiła Pani wszystko, abyśmy się czegoś nauczyli
* za to, że Pani przygotowywała:
* każdą lekcję, kartę pracy, sprawdzian czy poprawę
*za to, że była Pani, gdy tego potrzebowaliśmy
*za wszystko
* po prostu z całego serca dziękujemy
*oraz życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku.

Images: podsumowanie 015.jpg

 

Zdalna wigilia klasy 5a

Uczniowie klasy 5a wraz z wychowawcą przy wigilijnym stole, choć w formie pandemicznej, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nawet tak w trudnych społecznie chwilach, nie poddają się i kultywują polskie tradycje bożonarodzeniowe.

Images: podsumowanie 015.jpg

Uczniowie klasa 5a w świątecznym nastroju składają sobie życzenia.

Świąteczna kartka :)

Dyrekcji, Nauczycielom, Przyjaciołom naszej szkoły oraz wszystkim Koleżankom i Kolegom życzymy, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia nie minęły na narzekaniu na nieudana pogodę, brak śniegu czy obżarstwo, które sobie sami zafundujemy.

Życzymy zauważenia Nowego, radości i spokoju.

A Nowy 2021 Rok niech przyniesie spełnienie marzeń, np. o wspólnej następnej wigilii w dowolnym gronie i zapomnienie o zgubnych wirusach oraz „zdalnym życiu”.

Uczniowie klasy VI a wraz z wychowawcą.


Images: podsumowanie 015.jpg

Wygenerowano w sekund: 0.03
4,025,651 Unikalnych wizyt