Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BohaterON 2020

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania prowadzona od 2016 roku. Jej celem jest uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promowanie historii Polski XX wieku.

Nasza szkoła kolejny raz włączyła się do akcji.  W ramach zajęć z wychowawcą, lekcji języka polskiego i historii uczniowie klas 1-8 poznali historię Powstania Warszawskiego i los jego uczestników. Zajęcia przeprowadzone w klasach dostosowane były do poziomu wiedzy i wrażliwości uczniów. W ramach pracy grupowej uczniowie przygotowali dla Powstańców kartki, kolaże, rysunki z pozdrowieniami, życzeniami i podziękowaniami. Słowa kierowane od naszych uczniów do żyjących uczestników Powstania Warszawskiego przepełnione były podziwem i szacunkiem. Możliwość wzięcia udziału w takim projekcie sprawiła naszym uczniom wiele radości, a jednocześnie przybliżyła do historii naszego kraju.

Images: podsumowanie 015.jpg

innowacja z języka angielskiego

W ramach innowacji z języka angielskiego uczniowie klasy 5a rozmawiali z kolegami i koleżankami z Sycylii. Dzięki platformie etwinning nasza szkoła nawiązuje kontakty z różnymi krajami, a uczniowie mają możliwość poznawać różne kultury, tradycje oraz kształcić swoje umiejętności językowe.
tekst: Agata Rodziewicz - Struzik


Images: IMG_0580disc3.JPG

Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne w ramach projektu dotacyjnego "Kreatywne dzieci"

Images: podsumowanie 015.jpg

Polska - mój dom (miniprojekt klasy 4ab)

Z czym kojarzy Ci się Polska? Tak na lekcji historii odpowiedziały na to pytanie nasze czwartaki...
Obejrzyj!

Images: podsumowanie 015.jpg

Nauka pływania naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły korzystają z nauki pływania na basenie w Oławie w ramach projektu "Umiem pływać", który jest realizowany przez Gminę Oława we współpracy z Dolnośląską Federacją Sportu. Na zajęciach dzieci zostają podzielone na grupy zgodnie z umiejętnościami i przez 1,5 godziny poznają lub doskonalą techniki pływackie. Pod koniec zajęć w nagrodę jest zawsze chwila na dowlone zabawy w wodzie, czyli dokładnie to, co mali pływacy lubią najbardziej :)

Images: podsumowanie 015.jpg

Zdolny Ślązak 2020

Nasi uczniowie rozpoczęli dziś zmagania w konkursie Zdolny Ślązak. Za nimi test wiedzy i umiejętności z języka polskiego oraz historii. W następnych dniach uczniowie przystąpią do konkursu z matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i języków obcych. Trzymamy za wszystkich kciuki i życzymy powodzenia!

Images: podsumowanie 015.jpg

Muzykoterapia - Kreatywne dzieci III

Muzyka jest dobra na wszystko:)
Wiedzą to doskonale uczennice naszej szkoły, które uczestniczą w zajęciach muzykoterapii w ramach projektu "Kreatywne dzieci III" przygotowanego przez Stowarzyszenie "Moja Bystrzyca”, a finansowanego przez Starostwo Powiatowe w Oławie:)

Images: IMG_0580disc3.JPG

medale KEN dla naszych nauczycielek:)

NASZE NAUCZYCIELKI ODZNACZONE MEDALAMI KEN
Pani wicedyrektor Ilona Czernik oraz panie Małgorzata Wawrzeń, Dorota Semenowicz i Renata Windysz zostały uhonorowane medalami Komisji Edukacji Narodowej w uznaniu szczególnych zasług dla oświaty i wychowania. Medale zostały przyznane decyzją Ministra Edukacji Narodowej.   
GRATULUJEMY I JESTEŚMY DUMNI!!!

Images: podsumowanie 015.jpg

Images: podsumowanie 015.jpg

wycieczka do Krasiejowa klasa 4ab - 2020/2021

Wycieczka klas 4 -tych do JuraParku w Krasiejowie.

W dniu 01.10.2020 klasy czwarte w ramach realizacji Programu Adaptacyjnego, wybrały się na wycieczkę integracyjną do Parku Dinozaurów w Krasiejowie. Pomimo pochmurnej pogody, wizyta w Parku okazała się być bardzo ciekawa. Na początku wyprawy zwiedziliśmy Park Nauki i Ewolucji Człowieka. Następnie w fascynującą podróż zabrał nas pociąg kursujący w Tunelu Czasu. Mogliśmy za pomocą okularów 3D obejrzeć powstawanie galaktyk, narodziny Ziemi i początki życia na Ziemi. Wielkie wrażenie wywarł na nas rekin w Prehistorycznym Oceanarium. Chwile grozy przeżyliśmy również w kinie 5D. Atrakcji było co nie miara. Polecamy każdemu przeżycie tych niezapomnianych chwil !!!


Klasa 4 a i 4 b wraz z wychowawczyniami


Images: podsumowanie 015.jpg

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego, uczniowie klas 1-3 wykonali laurki i podziękowania dla pracowników Szkoły Podstawowej w Bystrzycy.
Wszystkim życzymy dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy oraz sukcesów zawodowych.
Images: podsumowanie 015.jpg

Konkurs "Mam Talent"

9 października 2020r. w naszej szkole odbył się konkurs „ Mam Talent”, podczas którego uczniowie z klas I-VIII mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Images: podsumowanie 015.jpg

Wygenerowano w sekund: 0.03
3,713,363 Unikalnych wizyt