Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

"Bądź bezpieczny na drodze"

To hasło przewodnie spotkania policjantów z najmłodszymi uczniami naszej szkoły, które odbyło się           14 listopada. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oławie przypomnieli maluchom jak bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym. Każdy uczeń otrzymał od Banku Spółdzielczego odblaskową zawieszkę, aby być widocznym na drodze.

 

Images: WP_20141114_10_41_58_Smart.jpg

Drzewko "pierwszaków"

Dnia 17 listopada uczniowie klas I-szych, wraz z wychowawczyniami p. M.Buczak i I.Piątek, posadzili na terenie boiska szkolnego drzewo. Jest ono symbolem wstąpienia dzieci w szeregi braci uczniowskiej naszej szkoły.

Images: 0858.jpg

Konkurs Szopka Bożonarodzeniowa 2014 rok IV edycja

Zachęcamy uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Dzieci i młodzież naszej szkoły będą rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III szkoły podstawowej, Klasy IV-VI szkoły podstawowej, klasy I-III gimnazjum.

Szopkę należy wykonać z dowolnych materiałów, dowolną techniką, powinna to być przestrzenna praca plastyczna. Prace składamy do 12 grudnia 2014 roku do pana Adama Kobylnik.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie 14 grudnia 2014 roku się podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego w świetlicy wiejskiej w Bystrzycy. Uczestnicy kiermaszu będą mieli możliwość oddania głosu na najładniejsze szopki bożonarodzeniowe. Głosy zostaną policzone przez Komisję i w ten sposób zostaną wyłonieni zwycięzcy. Uczestnicy konkursu otrzymają drobne upominki. Wszystkie prace będzie można podziwiać na wystawie szkolnej.


Images: jaselka001.jpg

Halloween

Dzisiaj w czasie krótkiego apelu komisja ogłosiła wyniki konkursu Halloween'owego zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. Komisja w składzie pani wicedyrektor Ilona Czernik, pani Renata Windysz oraz pan Krystian Pikaus byli pod wielkim wrażeniem stopnia zaangażowania poszczególnych klas. Doceniono wysiłki związane z wystrojem sal oraz przygotowaniem przebrań. W związku z tym wszystkie klasy zostały nagrodzone 20 punktami w rywalizacji klas o Puchar Dyrektora Szkoły. Nagrodę za najlepsze przebranie otrzymała Sara Góraj - uczennica klasy 2b gimnazjum. Gratulujemy!

AUTOR ZDJĘĆ - Jakub Bieszczad (1a gm)
Images: m_HALLOWEEEEEEEEEEEEEEEENNNNN2222.jpg

Fundacja Ewy Naworol w Bystrzycy

27 i 28 października wolontariusze Fundacji Ewy Naworol, wraz z amerykańską ciężarówką, odwiedzili naszą szkołę.

W ramach ogólnopolskiej akcji „My nie gryziemy”, dedykowanej dzieciom w wieku 6-13 lat, uczniowie mieli okazję poszerzyć wiedzę w kwestii profilaktyki ataków i pogryzień przez psy oraz bezpiecznego obcowania ze zwierzętami.

Images: 20141028_114254.jpg


PASOWANIE PIERWSZAKÓW

21 października 2014 r. szkołą zawładnęli pierwszoklasiści. Tego dnia odbyło sie Pasowanie naszych najmłodszych uczniów.

 

Images: SAM_3340.JPG

 

 

Kiermasz!!!

W dniach 22.10.2014 do 30.10.2014 Rada Rodziców i Stowarzyszenie "Moja Bystrzyca" organizują kiermasz z okazji Wszystkich Świętych. Sprzedaż będzie odbywała się w godzinach od 12.00 do 17.00 ( w sobotę od 10.00 do 17.00) przed budynkiem szkoły.
Zapraszamy do zakupu zniczy, stroików i chryzantem w atrakcyjnych cenach. Zebrane fundusze w całości będą przeznaczoone na zakup sztandaru szkoły.

Dzień Edukacji Narodowej

Wszystkiego najlepszego, drodzy nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły.
W tym dniu były dla Was kwiaty i laurki. Pragniemy, aby uśmiech nie schodził z Waszych ust przez cały rok:)
Images: dzien nauczyciela mlodsi 027.jpg

autor zdjęć: JAKUB IGNASIAK 6A

Fundacja ROSA w szkole

13 października 2014 r. gościliśmy u nas przedstawicieli Fundacji "Rosa", fundatorów szafek szkolnych dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.
Images: fundacja rosa 011.jpg

Dzień Patrona u najmłodszych

Dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, Dzień Patrona, to przede wszystkim biegi. Obejrzyjcie fotogalerię, a dowiecie się jak uczniowie klas 0- III idą, a właściwie biegną w ślady naszego patrona Bronisława Malinowskiego.

Images: dzien patrona -biegi 6.10.2014 004.jpg


Dzień Patrona

6 października obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły Bronisława Malinowskiego.
Przeczytaj krótką relację i obejrzyj zdjęcia!

Images: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaPATRON.jpg

AUTOR ZDJĘĆ: JAKUB BIESZCZAD (klasa 1a gm)
Wygenerowano w sekund: 0.02
536,899 Unikalnych wizyt