Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Rekrutacja do przedszkola i klasy I

Terminy rekrutacji do szkół i przedszkoliZarządzenie Wójta Gminy Oława nr 21/2019 z 17.01.2019r.
w sprawie ogłoszenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym wzorów dokumentów, składanych do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Oława na rok szkolny 2019/2020.

 

Załącznik nr 1 do Zarządzenia 27/2018 - terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego

 

Załącznik nr 2 do Zarządzenia 27/2018 - Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w publicznym przedszkolu:

 

Załącznik nr 3 do Zarządzenia 27/2018 - Wniosek o przyjęcie dziecka od oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej:

 

Załącznik nr 4 do Zarządzenia 27/2018 - Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I szkoły podstawowej

 

Walentynki w świetlicy szkolnej

Images: podsumowanie 015.jpg

Zabawa karnawałowa

15 lutego, na świetlicy wiejskiej,pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci z klas I-III oraz maluchy z oddziałów przedszkolnych przebrane były za bohaterów znanych bajek. Nie sposób wymienić wszystkich postaci, ale rozpoznać dzieci czasami było bardzo trudno... Dziękujemy Pani Małgorzacie Mazur za wspaniałą zabawę, a rodzicom za pomoc w organizacji balu karnawałowego. Tak udany bal dzieci długo będą wspominać:)
Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z balu.
Images: IMG_0580disc3.JPG

Dzień gier w oddziale przedszkolnym

Gier i zabaw dla dzieci jest cała masa. Dlatego warto wybierać te pozycje, które w formie atrakcyjnej zabawy rozwijają wiele przydatnych w życiu umiejętności – uczą dyscypliny, determinacji, systematyczności czy cierpliwości, a także doskonalą intelekt./tekst i foto:M. Świegot/

Images: szlachcice 1.jpg

Dzień Babci i Dziadka

23 i 24 stycznia najmłodsi uczniowie z oddziałów przedszkolnych 0a,0b oraz z klas pierwszych Ia, Ib zaprosili kochane Babcie i drogich Dziadków na uroczystość z okazji ich święta.

Seniorzy jak zwykle licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt i prawnucząt.

Po występach dzieci, przyszedł czas na poczęstunek./tekst I.Piątek/

Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i dużo, dużo zdrowia!

Images: szlachcice 1.jpg


spotkanie uczniów z policjantami - bezpieczne ferie

21 stycznia odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oławie. Celem spotkania była rozmowa z uczniami na temat bezpieczeństwa w czasie zbliżających się ferii zimowych.

Images: podsumowanie 015.jpg

ZAJĘCIA SZACHOWE

jasełka 2018

Schola "Milusińscy Pana" przygotowała przepiękne jasełka.

Images: podsumowanie 015.jpg

Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Świąteczne pierniczki w oddziale 0b

Ku tradycji i zwyczajom bożonarodzeniowym grupa najmłodszych z naszej szkoły, chwilę przed świętami, piekła oraz dekorowała pierniczki. W cudownej świątecznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd, wybieraliśmy foremki oraz samodzielnie przygotowywaliśmy  różne pierniczki. Z uśmiechem na twarzy i radością spakowaliśmy pierniki i zabraliśmy je do domu. Ten dzień był jednym z weselszych dni w naszej grupie. Byliśmy szczęśliwi, że możemy wspólnie przeżyć ten wspaniały, świąteczny czas. /tekst i foto:Dominika Sawka/

Images: podsumowanie 015.jpg

Dłuuugi łańcuch:)

Stowarzyszenie ProSalute ogłosiło akcję BICIA REKORDU DŁUGOŚCI ŁAŃCUCHA CHOINKOWEGO Z PAPIERU DLA DZIECI Z DYSTROFIĄ MIĘŚNIOWĄ, PODOPIECZNYCH KLINIKI REHABILITACJI DZIECIĘCEJ UMB.


My także tworzyliśmy łańcuch – może wspólnie uda się pobić rekord Guinnessa?


Images: podsumowanie 015.jpg

 

klasa 6b wykonała najdłuższy łańcuch - trochę się poplątał:)

Nasz prezent dla Domu Dziecka

Szkolne Koło Wolontariatu ogłosiło na początku grudnia w naszej szkole akcję „Nasz prezent dla Domu Dziecka”. Do akcji szybko włączyły się wszystkie klasy – od 1 szkoły podstawowej aż do 3 gimnazjum. Każda klasa przygotowała upominek dla podopiecznych Domu Dziecka w Oławie. Udało się zebrać puzzle, gry (chińczyk, monopol, warcaby, 5 sekund i inne), książki, zabawki, kredki, flamastry. Wszystkie rzeczy są nowe i z pewnością sprawią wiele radości dzieciom. Prezenty przekazaliśmy na ręce dyrektor Domu Dziecka, a w ramach podziękowania otrzymaliśmy przepiękne kartki świąteczne wykonane przez dzieci.
Images: podsumowanie 015.jpg
Wygenerowano w sekund: 0.04
2,524,192 Unikalnych wizyt