Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Powitanie wiosny!!!

Wiosna już się rozgościła na dobre!!!
Uczniowie klas pierwszych i drugich ostatecznie pożegnali dziś zimę!
Images: DEUTSCH WAGEN TOUR 1 m_IMG_6790.jpg

Wiosenny Szkolny Konkurs Piosenki klas 0-III

Tegoroczny Szkony Konkurs Piosenki wygrały:
Oliwia Prokopowicz z klasy IIIa, oraz Marcelina Teuchmann z klasy Ia.
A to laureaci piosenkarskich zmagań wraz z komisją konkursową.
Images: IMG_5884.JPG

Zbiórka żywności

Zbiórka żywności dla Gminnego Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy Małej została zakończona. Przeczytaj newsa i dowiedz się, jak przebiegła kolejna akcja grupy wolontariuszy z naszej szkoły.

Images: OLESNICA OLESNICA OLESNICA OLESNICA.jpg


Krakowski Teatr Inspiracja w Bystrzycy

20 lutego  2015 r. dla uczniów  Zespołu Szkół im. Bronisława Malinowskiego w Bystrzycy był dniem szczególnym, gdyż w szkole gościli aktorzy z krakowskiego teatru ,,Inspiracje” z inscenizacjami   adresowanymi  do określonych grup wiekowych.

 

Images: fundacja rosa 028.jpg

 

Aktorzy teatru „Inspiracja” w czasie przedstawienia dla dzieci z klas 0-3SP

 

obchody 70-lecia szkoły

Komitet Organizacyjny przy Zespole Szkół im Bronisława Malinowskiego w Bystrzycy zawiadamia wszystkich mieszkańców i osoby zainteresowane o obchodach 70–lecia istnienia szkoły i zjeździe absolwentów w dniu 12 września 2015 r.

Jednocześnie informujemy, że w związku z planowanym zakupem sztandaru szkoły istnieje możliwość dołączenia do grona jego fundatorów, którzy zostaną uwiecznieni na pamiątkowym „gwoździu”.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami:

607 165 585 lub 601 745 248

konkurs

Dnia 24 lutego uczennice naszej szkoły: Jessica Kivrak, Ada Michałowska, Nicola Słodowy,Sara Góraj, Ola Nazar, Marzena Truszewska, Natalia Szpineta wraz z panią Anną Malitą-Bień uczestniczyły w Gminnym Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej w Oławie. Jesteśmy dumni z naszych recytujących i śpiewających gimnazjalistek. Otóż I miejsce zajęła Sara Góraj z kl.2b z wierszem Jeremiego Przybory pt. "Ja dla pana czasu nie mam". I miejsce w poezji śpiewanej "wyśpiewała" Jessica Kivrak z kl.1b piosenką pt. "Miasteczko cud" do słów Agnieszki Osieckiej. Te właśnie uczennice będą startować w dalszym etapie konkursu na szczeblu powiatowym w marcu.Wyróżnienia otrzymały: Ada Michałowska (kl.1a) w kategorii- recytacja i Natalia Szpineta (kl.3a)- śpiew. Gratulujemy!

Images: konkurs jezyk polski.jpg

spotkanie

20 lutego naszą szkołę na zaproszenie pani Renaty Windysz odwiedzili szanowni goście: pan Zbigniew Kudlak, pan Władysław Herba oraz pan Józef Michałków. Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam" oraz koła historycznego. Uczniowie zadawali panom pytania dotyczące szkoły w Bystrzycy w czasach ich dzieciństwa. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy także na temat dawnej Bystrzycy i czasów powojennych.
Serdecznie dziękujemy za wizytę i nietypową lekcję historii!

Images: HISTORIA HISTORIA HISTORIA HISTORIA.jpg

Images: HISTORIA HISTORIA HISTORIA HISTORIA AAAAA.jpg

dyskoteka walentynkowa

13 lutego uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece walentynkowej. Przeczytaj newsa i obejrzyj zdjęcia z dyskoteki!

AUTORKA ZDJĘĆ - MARIOLA PRZEKLASA (3B GM)

Images: m_DYSKOTEKA 4.jpg

Zabawa karnawałowa 2015

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wspaniale bawili się na zabawie karnawałowej, którą zorganizowali dla nich rodzice. 11 lutego dzieci przebrały się za ulubione postacie z bajek i nie tylko. Atrakcje przygotowane przez prowadzących i słodki poczęstunek sprawiły, że zabawa była niezwykle udana.

Images: Zabawa karnawalowa 11 lutego 2015 118.jpg

Podsumowanie wyników I semestru

PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ NASZYCH UCZNIÓW W PIERWSZYM SEMESTRZE
ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

 

 Osiągnięcia uczniów zostaną zaprezentowane rodzicom w czasie konsultacji  - 2 marca 2015 roku.
Serdecznie zapraszamy.

Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych Herodiada 2015

15 stycznia 2015 roku klasa II a Szkoły Podstawowej uczestniczyła w Gminnym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych Herodiada 2015 r. Do konkursu przystąpiły szkoły podstawowe i gimnazja z terenu gminy Oława. Przegląd został podzielony na dwa spotkania, pierwsze odbyło się 14 stycznia w Godzikowicach, drugie dzień później w Bystrzycy. Podczas przeglądu wystąpiło ponad 200 uczestników. W świetlicy wiejskiej w Bystrzycy zaprezentowały się zespoły artystyczne z SP w Ścinawie Polskiej, Przedszkola w Bystrzycy, SP w Bystrzycy i Gimnazjum nr 3 w Oławie. Komisja wyróżniła wszystkich, nie przyznając pierwszego miejsca.

 

Images: fundacja rosa 028.jpg

 

Wygenerowano w sekund: 0.02
605,078 Unikalnych wizyt