Lego Ninjago dla dzieci: zalety i cechy serii
14 września 2022

Wszystkie dzieci kochają Lego, a producenci nieustannie podsycają to zainteresowanie coraz bardziej niezwykłymi seriami przeznaczonymi dla różnych grup wiekowych i zainteresowań.

Zestawy Lego Ninjago dla dzieci

Zestawy Lego Ninjago są przeznaczone dla młodych fanów, którzy uwielbiają postacie z serialu animowanego o tej samej nazwie. Dzięki zestawom kolekcjonerskim młodzi konstruktorzy mogą stworzyć ogromną arenę do walk. W zestawach Ninjago producenci przewidzieli szereg dodatkowych elementów, które łatwo wykorzystać do kreatywności. Wykazując się wyobraźnią, można tworzyć nowe, ciekawe modele i poszerzać pole gry.

Zalety i cechy charakterystyczne serii  Lego Ninjago

Grając w Lego Ninjago, młodzi konstruktorzy mogą poczuć się jak prawdziwi bohaterowie – odważni i śmiali, by wziąć udział w prawdziwych bitwach. Wkładając trochę wysiłku i wyobraźni, można powtórzyć swoje ulubione lokalizacje z kreskówki, sprawiają, że scena gry jest jeszcze bardziej realistyczna.

Podobnie jak inne warianty konstruktorów Lego, seria ta ma wiele zalet:

  • Klocki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i są bezpieczne dla zdrowia;
  • Kawałki są solidnie połączone ze sobą i nie rozpadną się w trakcie gry;
  • Wiele modeli można zbudować z jednego zestawu lub połączyć z dodatkowym zestawem;
  • Figurki bohaterów są ruchome, co czyni bitwy jeszcze ciekawszymi;
  • Zestawy zawierają ogromną ilość szczegółów, dzięki czemu dziecko może ograniczyć swoją wyobraźnię i złożyć własne wersje głównych bohaterów. 

Zestawy Lego Ninjago pomagają dziecku wykazać się kreatywnością, tworząc nowe i oryginalne kombinacje podczas zabawy. Zabawa zestawem rozwija wytrwałość i wyobraźnię, trenuje drobne umiejętności motoryczne i pobudza logiczne myślenie.

Ninjago to nie tylko fajna gra

To świat odważnych bohaterów i przerażających, bezwzględnych złoczyńców. Dzieci mogą zdecydować, po której stronie grają i jakie działania muszą podjąć, aby wygrać. Po cichu dzieci uczą się podejmować decyzje, wymyślać obrazy i miejsca i przeżywać je razem z bohaterami. Znany na całym świecie zestaw do zabawy zapewni Twojemu dziecku rozrywkę – czy to samo, czy z przyjaciółmi, zawsze znajdzie coś do zrobienia.